مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرد که تصمیم‌گیری در مورد زمان شروع ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش به زودی اعلام خواهد شد.

آقای مهدی تقدسی گفت: پس از پایان زمان ویرایش در سامانه یکپارچه فروش خودرو، اسامی به خودروسازان اعلام و فراخوان واریز وجه به متقاضیان ارسال شده است.

وی افزود: این خودروها بر اساس اولویت قبلی و بر اساس فراخوان خودروساز و تحویل فوق‌العاده 3 ماهه در نظر گرفته شده‌اند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با بیان اینکه نتایج اولویت‌بندی تخصیص خودرو برای متقاضیان شرکت کرمان موتور و مدیران خودرو اعلام شده است، گفت: کرمان موتور با چهار مدل خودرو و شرکت مدیران خودرو با پنج مدل خودرو با تحویل 3 ماهه برای متقاضیان اولویت‌بندی شده‌اند.

تقدسی در مورد زمان ثبت‌نام مرحله سوم خودرو در سامانه، افزود: به‌زودی زمان شروع ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش، اعلام خواهد شد.

 

خودروهای مشمول ثبت‌نام مرحله دوم

 

بر اساس اعلام مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو، خودروهای شرکت‌های کرمان موتور و مدیران خودرو برای ثبت‌نام مرحله سوم در نظر گرفته شده‌اند. خودروهای کرمان موتور شامل مدل‌های جک J4، J7، S3 و S5 و خودروهای مدیران خودرو شامل مدل‌های آریزو 6، FX، تیگو 7، X22 و X55 می‌باشند که با تحویل 3 ماهه برای متقاضیان اولویت‌بندی شده‌اند.

بنابراین متقاضیان می‌توانند برای خرید این خودروها پس از اعلام زمان شروع ثبت‌نام، به سامانه یکپارچه فروش خودرو مراجعه کنند.