شرایط و ضوابط استفاده از پنل فروشندگان سرویس کار

نکات مهم و مفاد لازم الاجرا برای تمامی مشتریان گرامی

1-سرویس کار یک بازار اینترنتی بدون واسطه می باشد که صرفا ماموریتش معرفی تمامی کسب و کارها در صنعت خودرو به دیگران می باشد.

2-سرویس کار با توجه به زیرساخت های اجرایی خود قابلیت داشتن یک نمایشگاه و فروشگاه دائمی 724 ( هفت روز هفته بصورت بیست و چهار ساعته ) را برای فروشگاه داران  و مشتریان خود فراهم نموده است.

3-سرویس کار هیچگونه محصولی را بصورت مستقیم تولید، توزیع و به فروش نمی رساند و صرفا امکان ایجاد یک فروشگاه داخلی را به تامین کنندگان کالا و خدمات ارائه می نماید و تامین کنندگان امکان توزیع و فروش مستقیم را به مشتریان سرویسکار دارند.

4-سرویس کار هیچگونه اطلاعاتی در خصوص یک فروشگاه، برند، محصول و یا خدمات خاصی را معرفی نمی کند و لذا تمامی تبلیغات، توضیحات و یا خدمات قابل ارائه مربوط به صاحب فروشگاه می باشد.

5-سرویس کار در وحله اول امکان ارتباط مستقیم با خود فروشگاه را برای مشتری فراهم نموده تا مشتری بعد از کسب و اطلاعات بیشتر در خصوص کالا و خدمات و تحقیقات کامل در صورت تمایل و توافق با مدیر فروشگاه در ارتباط بوده و با هماهنگی مشتری با صاحب فروشگاه نحوه ارسال و نحوه پرداخت با توافق طرفین انجام شود.

6-سرویس کار در وحله دوم جهت اطمینان بیشتر مشتری بعد از ارتباط با فروشگاه و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کالا و خدمات و تحقیقات کامل می تواند از طریق درگاه پرداخت داخلی پرداخت خود را انجام داده و وجه مربوطه نزد سایت سرویس کار تا لحظه دریافت کالا امانت بوده و سپس بعد از تایید کالا توسط مشتری وجه مربوط به حساب فروشگاه پس از 72 ساعت کاری بعد از تایید مشتری واریز خواهد شد.

7-فروشگاه  متعهد می باشد که تمامی محصولات و خدمات را بصورت واقعی و ریز جزئیات جهت بالا بردن سطح آگاهی مشتریان عزیز در تمامی قسمت های مربوطه ذکر نماید تا مشتری خرید با کیفیتی را در سرویس کار تجربه نماید.

8-فروشگاه  متعهد می باشد که تمامی قیمت ها را بصورت مداوم جهت استعلام مشتریان عزیز بروز رسانی نماید.

9-فروشگاه  متعهد می باشد که در زمانی که کمپین، جشنواره و یا تخفیفی را برای کالاها و یا خدمات در سایت معرفی می نماید در زمان خرید مشتری هم به همان تعهد پابرجا باشد.

10-مشتری گرامی متعهد می شود که قبل از خرید تمامی اطلاعات لازم در خصوص کالا و خدمات ذکر شده توسط فروشگاه ها را مورد بررسی و تحقیق جامع قرار داده و با آگاهی کامل خرید با کیفیت خود را از سرویس کار انجام نماید.