همه ی تلاش ما در سرویسکاراین است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد، با این وجود ممکن است پس از خرید،به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید.

 

شرایط بازگرداندن کالا

جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

کالاهای نیازمند نصب توسط نمایندگی مجاز ، نصب و راه اندازی شود در غیر اینصورت از شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش سرویسکارخارج میشود.

در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید،از منظر قانونی کد تخفیف موردنظر مجددا قابل استفاده نخواهد بود و درصورت بازگشت کالا،تنها اصل پول پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد.

کارت های هدیه سرویسکارامکان بازگرداندن ندارند.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش سرویسکارجداً، خودداری کنید.
- برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه  و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
- اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id)یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان سرویسکارامکان تست آن را داشته باشند.

 در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز پس کرایه را نمی پذیرند،تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید.